Αθήνα, 18 Φεβρουαρίου 2005 Αρ. Πρωτ.: 222
Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
Η Εκτελεστική Επιτροπή της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Εργαζομένων Οργανισμών Τοπικής Αυτοδιοίκησης “Π.Ο.Ε. – Ο.Τ.Α.” σας προσκαλεί την ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2005 στις 11.00 το πρωί στα γραφεία της Ομοσπονδίας (Καρόλου 24 – Πλ. Καραϊσκάκη – Αθήνα – 3 ος όροφος) σε συνέντευξη τύπου με θέμα:
“Η τραγική και επικίνδυνη κατάσταση που έχει δημιουργηθεί στον Χ.Υ.Τ.Α. των Άνω Λιοσίων. – Κίνδυνος για τους εργαζόμενους και το περιβάλλον. – Οι ευθύνες των αρμοδίων”.
Για την Εκτελεστική Επιτροπή της Π.Ο.Ε. – Ο.Τ.Α.
|