![]() ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
Αθήνα,
14 Ιουλίου 2003 Προς:
|
ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Συνάδελφοι,
Σας ενημερώνουμε ότι την ΤΡΙΤΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2003 που θα πραγματοποιηθεί η ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΣΥΣΚΕΨΗ των ΠΡΟΕΔΡΩΝ στις 9:30 το πρωί στα γραφεία της Ομοσπονδίας (Καρόλου 24 – Πλ. Καραϊσκάκη – 3ος Όροφος – Αθήνα) να ενημερώσετε τον εκπρόσωπο του συλλόγου σας που θα συμμετέχει στην σύσκεψη για την παραλαβή του υλικού (Αφίσα – Ανακοίνωση) για την 4ωρη ΣΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ που πραγματοποιεί η Ομοσπονδία την ΠΕΜΠΤΗ 17 ΙΟΥΛΙΟΥ 2003.
Με
συναδελφικούς χαιρετισμούς
Για την Εκτελεστική Επιτροπή της Π.Ο.Ε. - Ο.Τ.Α.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Θ. Μπαλασόπουλος |
Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Μπάμπης Βορτελίνος |