![]() ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
Αθήνα, 10 Ιανουαρίου 2005 Προς: |
ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2006 – 10.00 π.μ. |
---|
Συνάδελφοι,
Σας υπενθυμίζουμε τα με αρ. πρωτ.: 1185/20-12-2005 και 1208/28-12-2005 έγγραφα μας σχετικά με την πραγματοποίηση την ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2006 στις 10.00 το πρωί Πανελλαδικής Σύσκεψης των Διοικητικών Συμβουλίων των Συλλόγων – Μελών της Π.Ο.Ε. – Ο.Τ.Α. στα γραφεία της Ομοσπονδίας (Καρόλου 24 – Αθήνα – Πλατεία Καραϊσκάκη – 3 ος Όροφος).
Συνάδελφοι,
Η μαζική συμμετοχή των μελών των Διοικητικών Συμβουλίων στην Πανελλαδική Σύσκεψη αλλά και η αγωνιστική προετοιμασία των εργαζομένων στην Τοπική Αυτοδιοίκηση διαμορφώνουν τις κατάλληλες συνθήκες για την επίλυση των δίκαιων και σοβαρών προβλημάτων μας.
Με συναδελφικούς χαιρετισμούς
Για την Εκτελεστική Επιτροπή της Π.Ο.Ε. - Ο.Τ.Α.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Θ. Μπαλασόπουλος |
Ο Γεν. Γραμματέας Μπάμπης Βορτελίνος |