![]() ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
Αθήνα, 18 Σεπτεμβρίου 2006 Προς:
|
Συνάδελφοι,
Μετά την πετυχημένη παρουσία της ομάδας ποδοσφαίρου της Π.Ο.Ε. – Ο.Τ.Α. στο πρωτάθλημα της Α.Δ.Ε.Δ.Υ. την περίοδο 2005 – 2006, θεωρούμε υποχρέωσή μας να σας ενημερώσουμε πως και φέτος θα συμμετάσχουμε στη αθλητική αυτή δραστηριότητα.
Γι’ αυτό, σας ζητούμε όπως ενημερώσετε τους συναδέλφους (Μόνιμοι ή Αορίστου) οι οποίοι δεν ασχολούνται ενεργά με το ποδόσφαιρο και θέλουν να συμμετάσχουν σ’ αυτήν την αθλητική διοργάνωση.Η ενημέρωση θα πρέπει να γίνει μέσω των Διοικητικών Συμβουλίων των συλλόγων εντός δεκαπέντε (15) ημερών.
Τα δικαιολογητικά που χρειάζονται για τη συμμετοχή τους είναι:
•Δύο (2) όμοιες φωτογραφίες.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στους συναδέλφους που είναι μέλη της Επιτροπής Αθλητισμού:
1. ΜΠΟΥΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Τηλ.: 6937 279116
Για την Εκτελεστική Επιτροπή της Π.Ο.Ε. – Ο.Τ.Α.
Ο Πρόεδρος Θέμης Μπαλασόπουλος |
Ο Γεν. Γραμματέας Γιώργος Καταχανάς |